0

FOTOVOLTICKÉ SYSTÉMY

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE


FOTOVOLTICKÉ MODULY CONERGY

fotovoltické moduly conergy

Moduly CONERGY spĺňajú vysoké kvalitatívne štandardy. Kvalita, to je pre CONERGY priorita. Naše fotovoltaické moduly ponúkame v rôznych veľkostiach a výkonových triedach. Charakteristikou našich modulov sú vysoko účinné články a inovatívne konštrukcie. Majú výnimočnú odolnosť voči klimatickým podmienkam ako sú napr. krúpy, sneh, chemické látky.

 

pdf

Conergy PowerPlus (brožura)

 

pdf

Conergy PowerPlus MC (technický list)

pdf

Conergy PowerPlus Noir (technický list)

 

pdf

Conergy EcoPro (technický list)

pdf

Conergy PowerPlus P (technický list)

 

pdf

Conergy PM P (technický list)

pdf

Conergy PowerPlus M (technický list)

 

pdf

Conergy PH P (technický list)

 


MENIČE CONERGY

fotovoltické moduly conergy

CONERGY ponúka široké portfólio meničov - od malých jednofázových cez trojfázové až po centrálne. Všetky sa vyznačujú vysokou účinnosťou aj pri nižšom výkone fotovoltaického poľa, teda v podmienkach slabého osvitu.


Dôležitou vlastnosťou meničov je ich schopnosť reagovať rýchlo na meniacu sa intenzitu ožiarenia fotovoltaických panelov. Tento tzv. MPP tracking (Maximum power Point Tracking) má pre účinnosť a tým poťažmo výkon meniča veľký vplyv - pri zmenách intenzity osvitu fotovoltaických modulov musí byť menič schopný rýchlo nachádzať optimálny pracovný bod. Meniče CONERGY ponúkajú najrýchlejší MPP tracking na trhu a sú charakteristické aj veľkým rozsahom vstupných napätí - pri plánovaní toto poskytuje väčšiu voľnosť pri návrhu systému a vďaka úspore kabeláže je tak nižšia aj cena celého systému.


Výhody meničov CONERGY IPG:

  • Maximálna efektivita vďaka vysokej účinnosti
  • Rýchly MPP tracking pre optimálnu prevádzku
  • Vhodné aj pre použitie v systémoch zložených na tenkovrstvových modulov
  • Jednoduchá inštalácia
  • Atraktívny dizajn
  • Pohodlné ovládanie
pdf

Měniče Conergy IPG S (technický list)

 

pdf

Měniče Conergy IPG T (technický list)

 


MONTÁŽNE SYSTÉMY CONERGY

fotovoltické moduly conergy

Je treťou dôležitou zložkou systému, zaisťujúce jeho odolnosť a ovplyvňujúci jeho životnosť pod vplyvmi počasia. Na montážne systémy CONERGY sa majitelia fotovoltaických systému môžu plne spoľahnúť. Systém CONERGY SunTop pre šikmé strechy je jedným z celosvetovo najpredávanejších fotovoltaických montážnych systémov.

Montážne systémy CONERGY sa vyznačujú vysokou tuhosťou a bezpečnosťou. Používané materiály, hliník a nerezová oceľ, zaručujú vysokú životnosť. Každý projekt je individuálne navrhnutý a posudzovaný podľa miestnych geografických a stavebných podmienok konkrétneho projektu.

 

pdf

Montážne systémy Conergy (brožura)

 

pdf

Conergy SolarSimplex (technický list)

pdf

SolarFamulus (technický list)

 

pdf

Conergy SunTop (technický list)

pdf

SolarFamulus Air (technický list)

 

pdf

Conergy SunTop Trapez (technický list)

pdf

Conergy SolarDelta (technický list)

 

pdf

 

 


MONITOROVACÍ SYSTÉM CONERGY

fotovoltické moduly conergy

Komfortný monitorovací systém je pre veľa užívateľov absolútnou nevyhnutnosťou. Bez ohľadu na to, či ide o fotovoltaický systém na streche rodinného domu, výrobnej či poľnohospodárskej hale. Monitorovací systém Vám poskytne v reálnom čase podrobné informácie o stave Vašej elektrárne. Takto môžete rýchlo zistiť a analyzovať prípadnú poruchu na systéme a znížiť stratu vo výrobe a náklady na servis.

 

pdf

Conergy VisionBox (technický list)

 

pdf

Conergy SolarSimplex (technický list)

CWF © 2011